Strona Główna · Pliki do pobrania · Linki · Szukaj · Kontakt · Kancelaria · Nabożeństwa · Galeria 26-09-2020 11:59

ORSZAK TRZECH KRÓLI
Ostatnie wydarzenia w naszym mieście zmuszają do postawienia pytania: czy zło jest silniejsze od dobra? Komuś nie podobała się szopka stojąca w centrum Raciąża. Podczas kolędy wielu parafian wyraża swój żal z powodu tego bezsensownego wydarzenia. Naszą najlepszą odpowiedzią będzie udział w Orszaku Trzech Króli. Pokażmy, że ludzi dobrych i normalnych jest w naszym mieście więcej. Zapraszamy na Mszę Świętą o 11:30 i Orszak! Dodatkową atrakcją będą jasełka przygotowane przez dzieci ze szkoły podstawowej pod kierunkiem ks. Grzegorza, a także konkurs z nagrodami na najlepsze przebranie pod patronatem burmistrza Raciąża.