Strona Główna · Pliki do pobrania · Linki · Szukaj · Kontakt · Kancelaria · Nabożeństwa · Galeria 03-07-2020 01:08

Ogłoszenia 12.04.2020 r. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Ogłoszenia parafialne 12.04.2020 r.
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, jakże w innych okolicznościach niż zwykle, bo w czasie pandemii.

2. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc wszystkim strażakom w dopilnowaniu, aby nas nie było więcej niż 5 osób w czasie adoracji Grobu Pańskiego.

3. Swoje podziękowania kieruję pod adresem ks. Grzegorza, ks. Łukasza i pana Janusza naszego kościelnego, za wykonanie i dekoracje Grobu Pana Jezusa. Bóg zapłać p. Gabrielowi Brzezińskiemu za dekorację kwiatami, wszystkim za ofiary składane na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać p. Robertowi naszemu organiście za podtrzymywanie śpiewu w tym trudnym okresie, kiedy nie ma nikogo w świątyni. Jednocześnie pamiętajmy o p. Robercie w swoich modlitwach, w tym tygodniu będzie obchodził swoje święto patronalne.

4. Bóg zapłać wszystkim, którzy w tym trudnym czasie dla nas wspierają nas swoją modlitwą i łączą się z nami duchowo poprzez łącza internetowe na facebooku. W poniedziałek wielkanocny będzie transmitowana Msza Święta o 11:30.

5. Przypominamy, że w dalszym ciągu we Mszy Św. może uczestniczyć 5 osób. Dajmy możliwość tym, którzy mają zamówione intencje mszalne.

6. Po świętach w dalszym ciągu będą kontynuowane prace na naszej nekropolii.

7. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które niosą odrodzenie duchowe, napełniają wszystkich spokojem i wiarą, dają siłę w pokonywaniu trudności i pozwalają z ufnością patrzeć w przyszłość, my kapłani życzymy wszystkim, aby ten czas był czasem przemiany, ożywienia wiary, nadziei i miłości, aby zmartwychwstanie dokonywało się w sercach każdego dnia, abyśmy mimo pandemii z optymizmem patrzyli w przyszłość. Wszystkim Szczęść Boże.