Strona Główna · Pliki do pobrania · Linki · Szukaj · Kontakt · Kancelaria · Nabożeństwa · Galeria 05-08-2021 21:00

O parafii
Ogłoszenia parafialne
Cmentarz parafialny

Historia
Nasz Patron

Duszpasterze
Pracownicy
Ministranci
Katecheci

Nowa Ewangelizacja
Oaza
Koło Żywego Różańca
Akcja Katolicka

Schola
Chór
Zespół

Kurs Przedmalżeński
Adopcja Serca
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WIZYTA DUSZPASTERSKA
Już w najbliższą niedzielę do naszej parafii zawita ks. bp Mirosław Milewski. O 10:00 odprawi Mszę Świętą podczas której poświęci odnowione organy, a o 11:30 na cmentarzu poświęci nowy krzyż. Zapraszamy naszych parafian zarówno do kościoła jak i na cmentarz. Ze względu na pandemię oba te wydarzenia będziemy dodatkowo transmitowali na naszym kanale FB
DUCHOWE PIELGRZYMOWANIE
Zbliża się pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku z wiadomych względów wyjątkowa. Pielgrzymki mocno potrzebują naszego wsparcia modlitewnego. Zapraszamy zatem do pielgrzymowania duchowego - modlitewniki są dostępne w zakrystii. W tym roku apele będą się rozpoczynać o 20:00 i potrwają do 21:00. Zapraszamy już w najbliższy czwartek, 6. sierpnia

ODPUST
W najbliższy czwartek przeżywać będziemy odpust ku czci patrona parafii i miasta - św. Wojciecha. Zapraszamy serdecznie na sumę o 12:00. Mszę Świętą sprawował będzie oraz wygłosi do nas kazanie
ks. mgr Adam Ners, duszpasterz w Centrum Medycznym Grupa Zdrowie w Kraszewie-Czubakach.
Ks. Adam będzie z nami również podczas Mszy Świętej o 18:00. Suma będzie transmitowana na naszym fanpage'u parafialnym.


PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Ogłoszenia 12.04.2020 r. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Ogłoszenia parafialne 12.04.2020 r.
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, jakże w innych okolicznościach niż zwykle, bo w czasie pandemii.

2. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc wszystkim strażakom w dopilnowaniu, aby nas nie było więcej niż 5 osób w czasie adoracji Grobu Pańskiego.

3. Swoje podziękowania kieruję pod adresem ks. Grzegorza, ks. Łukasza i pana Janusza naszego kościelnego, za wykonanie i dekoracje Grobu Pana Jezusa. Bóg zapłać p. Gabrielowi Brzezińskiemu za dekorację kwiatami, wszystkim za ofiary składane na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać p. Robertowi naszemu organiście za podtrzymywanie śpiewu w tym trudnym okresie, kiedy nie ma nikogo w świątyni. Jednocześnie pamiętajmy o p. Robercie w swoich modlitwach, w tym tygodniu będzie obchodził swoje święto patronalne.

4. Bóg zapłać wszystkim, którzy w tym trudnym czasie dla nas wspierają nas swoją modlitwą i łączą się z nami duchowo poprzez łącza internetowe na facebooku. W poniedziałek wielkanocny będzie transmitowana Msza Święta o 11:30.

5. Przypominamy, że w dalszym ciągu we Mszy Św. może uczestniczyć 5 osób. Dajmy możliwość tym, którzy mają zamówione intencje mszalne.

6. Po świętach w dalszym ciągu będą kontynuowane prace na naszej nekropolii.

7. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które niosą odrodzenie duchowe, napełniają wszystkich spokojem i wiarą, dają siłę w pokonywaniu trudności i pozwalają z ufnością patrzeć w przyszłość, my kapłani życzymy wszystkim, aby ten czas był czasem przemiany, ożywienia wiary, nadziei i miłości, aby zmartwychwstanie dokonywało się w sercach każdego dnia, abyśmy mimo pandemii z optymizmem patrzyli w przyszłość. Wszystkim Szczęść Boże.
Ogłoszenia dotyczące Triduum Pachalnego w naszej parafii
NewsyNabożeństwa będą się odbywać bez udziału wiernych, ale dyspensa biskupa Piotra Libery powoduje, że wierni poprzez brak udziału nie zaciągają grzechu.

W Wielki Czwartek adoracja potrwa do g. 20:00, w kościele będzie mogło przebywać maksymalnie 5 osób. Podobnie w Wielki Piątek - również adoracja do 20:00, maksymalnie 5 osób. W Wielką Sobotę nie będzie poświęcenia pokarmów, od 8:00 do 20:00 istnieje możliwość adoracji grobu pańskiego, ale dalej obowiązuje zasada 5 osób mogących jednocześnie przebywać w świątyni.
Tekst błogosławieństwa stołu wielkanocnego
W związku z pandemią koronawirusa w tym roku w Wielką Sobotę nie będzie w naszym kościele tradycyjnego święcenia pokarmów. Z tego względu udostępniamy tekst błogosławieństwa do pobrania, wydrukowania i wykorzystania w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego.

POBIERZ

Nabożeństwa online
Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w naszych parafialnych nabożeństwach za pośrednictwem naszej strony na facebooku. Za nami 3 transmisje modlitwy różańcowej. Jutro aż 3 transmisje: o 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 17:30 Droga Krzyżowa i o 20:30 Różaniec. Zachęcamy też do zakładania konta na facebooku i śledzenia naszego fanpage'a.
Ogłoszenia parafialne 29.03.2020 r.
NewsyOgłoszenia parafialne 29.03.2020 r.

1. Przeżywamy dziś V niedzielę Wielkiego Postu i jednocześnie ostatnią miesiąca. W dalszym ciągu trwamy w atmosferze pandemii i w związku z tym w kościele może przebywać zaledwie 5 osób. Bardzo serdecznie prosimy, aby udostępnić możliwość uczestniczenia w Mszach Świętych, tym osobom, które mają zamówione intencje.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o 7:00, 9:00 i 18:00.

3. Spowiedź Święta w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę. Mszy Świętych rekolekcyjnych nie odwołujemy, zapraszamy na nie szczególnie osoby zainteresowane, W trakcie Mszy Świętej będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

4. Za tydzień niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Nie będzie poświęcenia palm ani procesji z palmami. W kościele dalej może przebywać jednocześnie 5 osób i bardzo prosimy o przestrzeganie tego przepisu.

5. Na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego jedna rodzina złożyła ofiarę w wysokości 50 zł.

6. W dalszym ciągu trwają prace na cmentarzu parafialnym.

7. Zachęcamy do nabywania baranków Caritas w cenie 5 zł.
Baranki można nabyć po każdej Mszy Świętej w zakrystii oraz w godzinach pracy kancelarii.
Zapraszamy na Koronkę!
NewsyOd jutra aż do Świat Wielkiej Nocy codziennie o 15:00 w naszym kościele będziemy odmawiali Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji zakończenia pandemii koronawirusa. Zapraszamy Zachęcamy również do łączenia się w modlitwie w Waszych domach.
OGRANICZENIE LICZBY WIERNYCH NA MSZACH
UWAGA! W związku z zarządzeniami Episkopatu Polski i biskupa płockiego w jutrzejszych Mszach Świętych w kościele może uczestniczyć maksymalnie 50 osób. Reszta osób może uczestniczyć we Mszy Świętej na dworze.
Prosimy o wyrozumiałość!
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Copyright by AK © 2008