Strona Główna · Pliki do pobrania · Linki · Szukaj · Kontakt · Kancelaria · Nabożeństwa · Galeria 05-08-2021 19:41

O parafii
Ogłoszenia parafialne
Cmentarz parafialny

Historia
Nasz Patron

Duszpasterze
Pracownicy
Ministranci
Katecheci

Nowa Ewangelizacja
Oaza
Koło Żywego Różańca
Akcja Katolicka

Schola
Chór
Zespół

Kurs Przedmalżeński
Adopcja Serca
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ogłoszenia 12.04.2020 r. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Ogłoszenia parafialne 12.04.2020 r.
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, jakże w innych okolicznościach niż zwykle, bo w czasie pandemii.

2. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc wszystkim strażakom w dopilnowaniu, aby nas nie było więcej niż 5 osób w czasie adoracji Grobu Pańskiego.

3. Swoje podziękowania kieruję pod adresem ks. Grzegorza, ks. Łukasza i pana Janusza naszego kościelnego, za wykonanie i dekoracje Grobu Pana Jezusa. Bóg zapłać p. Gabrielowi Brzezińskiemu za dekorację kwiatami, wszystkim za ofiary składane na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać p. Robertowi naszemu organiście za podtrzymywanie śpiewu w tym trudnym okresie, kiedy nie ma nikogo w świątyni. Jednocześnie pamiętajmy o p. Robercie w swoich modlitwach, w tym tygodniu będzie obchodził swoje święto patronalne.

4. Bóg zapłać wszystkim, którzy w tym trudnym czasie dla nas wspierają nas swoją modlitwą i łączą się z nami duchowo poprzez łącza internetowe na facebooku. W poniedziałek wielkanocny będzie transmitowana Msza Święta o 11:30.

5. Przypominamy, że w dalszym ciągu we Mszy Św. może uczestniczyć 5 osób. Dajmy możliwość tym, którzy mają zamówione intencje mszalne.

6. Po świętach w dalszym ciągu będą kontynuowane prace na naszej nekropolii.

7. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które niosą odrodzenie duchowe, napełniają wszystkich spokojem i wiarą, dają siłę w pokonywaniu trudności i pozwalają z ufnością patrzeć w przyszłość, my kapłani życzymy wszystkim, aby ten czas był czasem przemiany, ożywienia wiary, nadziei i miłości, aby zmartwychwstanie dokonywało się w sercach każdego dnia, abyśmy mimo pandemii z optymizmem patrzyli w przyszłość. Wszystkim Szczęść Boże.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Copyright by AK © 2008